Služba - Rozvoz nákupů: 

Potřebujete realizovat nákup, ale nechce se vám do obchodu? Pokud ano, tak tu pro vás máme službu, na kterou zcela jistě čekáte. Chcete například nakoupit v Kauflandu nebo někde jinde, ale problém je v tom, že váš oblíbený obchod nezajišťuje možnost nákupu na dálku včetně rozvozu. Právě proto přicházíme my s touto službou. Stačí si nás objednat a můžete na dálku z domova nakupovat i ve vašem obchodě.

Poskytujeme specializovanou službu - zajišťování nákupů včetně realizace rozvozu nákupu až k Vám domů. Službu poskytujeme v Mostě, popř. po dohodě v lokalitách okresu Most. Tato služba je určena úplně všem potencionálním zákazníkům, nicméně je především cílena na starší osoby nad 60 let. Tuto službu rovněž přivítají lidé, co neradi nakupují, nemají čas nakupovat, apod.

Zajistíme Vám nákup. Nakoupíme za vás a nákup ještě přivezeme. Žádné starosti a nervy s nákupem, ušetříte čas, nemusíte tahat tašky, atd. Přivezeme nákup až k vám domů. Stačí nám zavolat nebo napsat např. SMS či email, domluvíme se a přijedeme, vytvoříme objednávku, předáte nám seznam nákupu a zálohu na nákup, nákup zrealizujeme, a následně nákup přivezeme a provedeme vyúčtování. Platba za nákup a naše služby je v tuto chvíli možná pouze v hotovosti. Cenu nákupu zásadně nenavyšujeme, za kolik nakoupíme, tolik zaplatíte, doložíme účtenku z obchodu, nakupujeme výhradně výhodně v akcích, ve velkoobchodech, nebo přesně dle zadání zákazníka. Tím že ušetříte i více jak 10-20% na ceně za nákup, tak ve většině případů máte vlastně smluvní odměnu i dopravu zdarma! Ceník našich služeb je uveden pod odkazem "ceník". A vzhledem k tomu, že nakupujeme dle vašeho seznamu, tak ještě ušetříte, jelikož nenakoupíte neplánované zbytečnosti, jak se to většinou stává. :) Také se vám nemůže stát, že na něco v obchodě zapomenete, jelikož vše nakoupíme dle vašeho seznamu.

Základní provozní doba služby je od pondělí do neděle, a to v době od 9.30 do 17.30 hod. V této základní době nás můžete kontaktovat. Emailově a po SMS nás samozřejmě můžete kontaktovat kdykoliv, a my vás budeme co nejdříve kontaktovat. Dokonce stačí i jen prozvonit a my se následně ozveme. Samotná realizace nákupu a jeho rozvoz se realizuje rovněž ve shora uvedené provozní době, s tím, že se s námi dá případně dohodnout i na jiném čase realizace a předání nákupu. Standardní nákup, který dnes objednáte, tak zítra Vám ho dodáme. Samozřejmě se dá domluvit i expresní zajištění nákupu, které je pak doručeno do cca 3-4 hod. od objednání. Za příplatek doručujeme nákup až ke dveřím bytu.

Stálým a dlouhodobým zákazníkům samozřejmě poskytujeme individuální slevy. Senioři nad 65 let mají možnost slevy již od druhého realizovaného nákupu.

Tuto službu poskytujeme na základě živnosti "Služby pro rodinu a domácnost", a tudíž nejsme prodejci daného zboží, které si budete objednávat. Nakoupíme dané zboží v obchodě a doložíme vám účtenku, kterou jsme při nákupu obdrželi. A na naše služby vám bude vystaven samostatný doklad.

Upozornění - naše služby zatím nespadají pod EET.

Nákupy realizujeme například v těchto obchodech: Kaufland, Tesco, Lidl, Penny, Billa, Albert, JIP,...

Jsme rovněž schopni vám zajistit nákupy i v jiných obchodech, a to s jiným zaměřením, tzn., že se nespecializujeme jen na potraviny. Stačí jen zaslat poptávku a vše si můžeme domluvit.

Momentálně plánujeme i možnost zajišťování nákupů v Globusu a Makru.

Máte tedy dvě možnosti. Buď nám předáte jen seznam nákupu a je vám jedno, kde nákup zrealizujeme, nebo nám přímo můžete sdělit, v jakém obchodě chcete nákup realizovat. Pokud chcete nákup realizovat ve více obchodech, tak se účtuje příplatek.

Minimální cena nákupu není stanovena, ale doporučujeme nákup min. v ceně 500,- Kč. Maximální cena nákupu také není stanovena, nicméně doporučujeme celkovou cenu na jeden nákup max. 5.000,- Kč.

Pokud máte nějaké dotazy k našim službám, tak nás kontaktujte, a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy. Níže ještě uvádíme příklad objednaného nákupu.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

RozvozNákupů.cz

----------------------------------------------------------------------------------

Příklad objednaného nákupu: